Fotobudka na weselu – oryginalna atrakcja dla gości czy zbędny wydatek?

Znane wszystkim powiedzenie mówi, że ślub jest dla młodych, natomiast wesele dla ich najbliższych. I rzeczywiście, planując weselne atrakcje myślimy głównie o naszych gościach oraz ich zadowoleniu. Popularnym dodatkiem do zabawy weselnej, na którego wybór decyduje się coraz więcej par w Polsce, jest fotobudka. Jej obecność pozwala gościom na samodzielne wykonanie pamiątkowych zdjęć podczas wesela oraz świetną zabawę. Czy rzeczywiście warto zainwestować w taką atrakcję?

Fotobudka na weselu – na czym polega jej fanomen?

Fotobudka to nic innego, jak mobilne studio fotograficzne, które może zostać ustawione w dowolnym miejscu na sali weselnej. Goście po wejściu do niej mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zachować je jako oryginalną pamiątkę z wesela. Fotobudki przywędrowały do naszego kraju nie skąd indziej, jak ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam zyskały ogromną popularność i dziś spotkać je można na praktycznie każdym kroku. Amerykanie często decydują się na ich wynajęcie na uroczystości rodzinne, w tym także na wesela.

W Polsce fotobudki dopiero zyskują na popularności, aczkolwiek nie brakuje par, które już zdecydowały się na ich wypróbowanie podczas swojej zabawy weselnej. Fotobudka na weselu pozwala na urozmaicenie zabawy oraz zaoferowanie gościom dodatkowej, oryginalnej atrakcji. Możliwość samodzielnego wykonania zdjęć, zabawy we wspólnym gronie oraz otrzymania od ręki śmiesznej pamiątki sprawia, że z pewnością warto rozważyć jej wynajęcie na swoją zabawę.

Oczywiście taka atrakcja nie należy do najtańszych, przez co najlepiej sprawdzi się w przypadku par, które mają do swojej dyspozycji większy budżet na organizację ślubu i wesela. Decydując się na wynajęcie fotobudki na wesele warto zaopatrzyć się także w dodatkowe, zabawne akcesoria takie, jak np. okulary, wąsy, usta na patyczkach, kartki ze śmiesznymi napisami itp., które pozwolą gościom na urozmaicenie ich zdjęć oraz zapewnią im jeszcze lepszą zabawę podczas korzystania z footbudki.

Fotobudka na weselu – oryginalna atrakcja dla gości czy zbędny wydatek?

Czy warto zdecydować się na wynajęcie fotobudki na wesele?

Fotobudka może stanowić ciekawą, dodatkową atrakcję, która urozmaici gościom weselnym ich zabawę. Jej zaletą jest przede wszystkim to, że za jej pomocą możliwe jest wykonanie zdjęć, których nie zrobi żaden fotograf ślubny. Brak dodatkowej osoby obsługującej aparat daje także gościom większą swobodę oraz możliwość świetnej zabawy, którą będą pamiętali jeszcze przez długi czas. Fotobudka będzie doskonałym dodatkiem na średnie i duże wesela, które trwają całą noc. Pozwoli to bowiem wszystkim zainteresowanym gościom na skorzystanie z tej dodatkowej atrakcji oraz spędzenie czasu w oryginalny sposób.

Firmy oferujące wynajem fotobudek najczęściej udostępniają swój sprzęt na określony czas, od którego długości zależy też cena wynajmu fotobudki. Jej wynajęcie będzie więc dobrym wyborem, jeśli nasz budżet ślubny pozwala na taką atrakcję oraz wiemy, że nasi goście docenią jej obecność. Nie każdy lubi bowiem wykonywać zdjęcia, a fotobudkę wynajmujemy przecież głównie z myślą o naszych gościach oraz ich satysfakcji z przebiegu zabawy weselnej.

 

dowolne